top of page
_J7A3905_zeynep_.jpg

  

OiOi ailesi olarak inovatif ve pratik ürünler sunmayı amaçlıyoruz. Bunu yaparken ise güvenlik ve kalite her daim önceliğimiz. Bu sebeple, ürünlerimiz dünyaca kabul görmüş bağımsız kuruluşlarda zararlı kimyasallar ve ürünün fiziksel/mekanik güvenliği için düzenli olarak testlere tabi tutulmaktadır.

 

OiOi ürünleri uluslararası bağımsız test kuruluşları tarafından test edilmiş, latex, BpA, PVC ve fatalat içermediği onaylanmıştır.  Bununla birlikte ürün grubuna özel olarak yaptığımız testler de bulunmaktadır:

  

 

  • OiOi Emzikli Uyku Arkadaşı ve OiOi Annenin Eli Avrupa Birliği Güvenlik  Standartları'na uygunluğunun göstergesi olan CE sertifikasına sahiptir.

  • OiOi Emzikli Uyku Arkadaşı ve OiOi Annenin Eli, tutuşabilirlik testine tabi tutulmuş ve Oyuncak Güvenliği Avrupa Standartları'na uygunluğu onaylanmıştır (EN71-1-2-3: 2011+A1: 201).

  • OiOi Silikon Mama Önlüğü, salya teması ile açığa çıkan ağır metallere karşı test edilmiş ve güvenliği onaylanmıştır. (Peki biz bu teste niye mi ihtiyaç duyduk? Çünkü, bebekler silikon önlüğümüzün tıpkı bir diş kaşıyıcı gibi olan yumuşak fakat dayanıklı malzemesini tam bir bilir kişi edasıyla hemen tespit ediyorlar ve önlüğümüzü dişlemeye bayılıyorlar! Biz de -kullanım amacı bu olmasa da- önlüğümüzle dişlerini zevkle kaşırlarken güvende olsunlar istiyoruz.)

  • OiOi Porsiyon ve Mama Kaşığı, gıda ile temas etmesi halinde zararlı salınımlar olması ihtimaline karşı teste tabi tutulmuş ve güvenliği onaylanmıştır.

  • OiOi Porsiyon ve Mama Kaşığı, tat ve koku testlerine de tabi tutulmuş, tatsız ve kokusuz oluşu onaylanmıştır.

  • OiOi Kapaklı Kase, gıda ile temas etmesi halinde zararlı salınımlar olması ihtimaline karşı teste tabi tutulmuş ve güvenliği onaylanmıştır.

  • OiOi Kapaklı Kase, tat ve koku testlerine de tabi tutulmuş, tatsız ve kokusuz oluşu onaylanmıştır.

ae-k.jpg
bottom of page